Witam wszystkich bardzo serdecznie


Blog który przeglądasz jest Poradnikiem, więc proszę o zadawanie pytań.
Będziemy szczegółowo zajmować się tematyką ubranek do chrztu, oraz szeroko rozumianą modą niemowlęcą. Spróbujemy również przedstawić chrzest jako sakrament z jego obrzędami  i wszystkimi atrybutami. Jeżeli więc masz wątpliwości i nie masz doświadczenia a już niebawem staniesz przed faktem zorganizowania uroczystości chrztu własnego dziecka, to właśnie na naszym blogu znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Na sam początek trochę opowiem o naszej firmie.
Istniejemy na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży do chrztu.
W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest niezbędne dla dziewczynki i chłopca właśnie na dzień chrztu świętego. Mam na myśli ubranka, sukienki, szatki, świece, zaproszenia etc.

Tradycją naszej firmy jest udzielanie porad, które do tej pory prowadzone były głównie drogą telefoniczną. Od dziś postaramy się również w formie bloga odpowiadać na wasze pytania. Przyznam się wam że od wielu lat istnieje jeden główny problem. Mianowicie sporym wyzwaniem dla niektórych rodziców jest nie tyle dokonanie wyboru samej kreacji, ale przede wszystkim dobór prawidłowego rozmiaru. Niestety jak wspomniałem od lat jest to poważny problem.

W naszej firmie wychodzimy naprzeciw temu poważnemu wyzwaniu. Na życzenie naszych klientów wykonujemy całe stroje (komplety) w postaci dedykowanej czyli bardzo indywidualnie wykonanej odzieży.

Zapraszam do naszego sklepu www.usia.com.pl,
Facebook – @ubranka.usia
Instagram – @usia.pl